Magazín

Magazín Krásné paní

Dokonalá pleť začíná u dokonalého make-upu

Dokonalá pleť začíná u dokonalého make-upu

Dokonalá pleť začíná u dokonalého makeupu čili podkladové báze. Pokud objevíte tu správnou pro sebe, budete odměněna zářivou a bezchybně vyhlížející pletí. A protože po ní touží každá žena, přečtěte si, jak na to.

Na Proustův dotazník odpovídá: Libuše Šafránková

Na Proustův dotazník odpovídá: Libuše Šafránková

Slavný francouzský spisovatel Marcel Proust (10. 7. 1871 – 18. 11. 1922) kdysi sestavil třiatřicet otázek, které kladl pro pobavení svým přátelům. Otázky vešly ve známost natolik, že se k nim, různě upraveným, vracejí lidé dodnes. Krásná paní je položila protentokrát Libuši Šafránkové, herečce narozené ve znamení Blíženců.

Astrologie – Blíženci

Astrologie – Blíženci

Blíženci jsou dvojaké podstaty, jsou nepostižitelní, komplikovaní a plní rozporů. Na jedné straně vytvářejí všestranně obdařené jedince, na druhé nectnosti pokrytectví a nestálosti.

Dny bez noci

Dny bez noci

Ještě před sto lety pro většinu lidí končil den západem slunce. Dnes už tomu tak zdaleka není. Zvykli jsme si totiž na noční život ve světle měst. Stále více používáme umělé osvětlení a vytlačujeme tmu. Svítíme nejen doma, v práci, při nákupech nebo při sportu, ale také na ulice, chodníky, reklamy, parky a na budovy. Většinou si ani neuvědomujeme, že žijeme ve městech, která zahalují oranžové kopule světelného znečištění viditelného na desítky kilometrů daleko. O co všechno takovým způsobem života přicházíme?