Úvod Partneři

Partneři

Rodinný festival RESPEKT K PORODU

Od roku 2024 velmi rádi mediálně podporujeme neziskovou organizaci Hnutí za aktivní mateřství, z.s., která každoročně organizuje (Rodinný) festival Respekt k porodu. Tento unikátní festival se koná vždy v rámci Světového týdne respektu k porodu a přináší všem bezpečný prostor pro otázky ohledně těhotenství, porodu a rodičovství.

 

SRDCE NA DLANI

Od roku 2021 jsme hrdými partnery projektu Srdce na dlani ♥
Cílem organizace je pomáhat dětem v dětských domovech, a to nejen po materiální stránce. Jedním z hlavních cílů je pomoci dětem snáze se integrovat do společnosti a překonat překážky, které jim často po opuštění domovů v životě vyvstanou (nižší nebo neukončené vzdělání, menší motivaci „něčeho dosáhnout“, chybějící jakoukoliv podporu či absenci vhodných návyků a vzorů).

logo_snd_new

"Vážení přátelé a kamarádi Nadačního fondu Srdce na dlani,
je pro mě velkou ctí, že mohu psát úvodní slovo do letošní výroční zprávy našeho fondu v roce, kdy slavíme 20. výročí jeho založení. Jako zakladatel tohoto fondu, ale i jako člen pracovního týmu, jsem velmi hrdý na to, co jsme společně dokázali v průběhu posledních 20 let. Náš fond byl založen s cílem pomoci dětem v malých dětských domovech mimo velká města a poskytnout jim podporu, kterou potřebují k tomu, aby mohly vyrůstat jako zdraví, šťastní a úspěšní jedinci. Naše práce se zaměřuje na dva klíčové programy – Motivační program a Program pozáruční péče.Oba tyto programy jsou navrženy tak, aby pomohly dětem v dětských domovech rozvíjet své schopnosti a talenty, a aby je připravily na život mimo dětský domov." Vít Šubert
Celá výroční zpráva ke stažení zde.

 

UNICEF

Od roku 2007 ve spolupráci s UNICEF pomáhá Krásná paní dětem. Koupí našeho kalendáře tak přispíváte skrze nás i vy. Děkujeme! ♥

V roce 2022 podporujeme společně s našimi čtenáři UNICEF již 15 let.
V roce 2021 jsme se společně opět stali významnými podporovateli a zachránili tak mnoho dětí.
V roce 2019 jsme se společně zařadili mezi TOP 10 podporovatelů českého UNICEF.

UNICEF (Dětský fond OSN) je hlavní světovou organizací, která se zabývá ochranou a zlepšováním životních podmínek dětí a podporou jejich všestranného rozvoje.