Životní styl

Kategorie: Životní styl

Jaro našich předků – makrobiotika, vegetariáni

Jaro našich předků – makrobiotika, vegetariáni

Jaro je už v plném rozpuku, svěží jarní zeleň toho nejkrásnějšího odstínu září a voní a dere se i do zaprášených koutů. Ve volné přírodě přímo jásá - a my s ní! Je to jasné: zima je nenávratně pryč! Energie jara nás naplňuje a vlévá nám novou sílu do žil. Kdo by odolal?

Závislost na cukru

Závislost na cukru

Máte rádi sladké? Špatnou náladu vždy zaháníte čokoládovou tyčinkou? Buďte na pozoru, cukr způsobuje nejenom nadváhu, ale především u dětí i náhlé změny nálad a zubní kaz. Riskujete také srdeční choroby a cukrovku. Počet pacientů léčících se na diabetes každým rokem stoupá a podle nejnovějších průzkumů cukrovkou v České republice trpí dalších téměř 350 000 lidí, aniž by o tom věděli.

Éterické oleje a systém čaker

Éterické oleje a systém čaker

Člověk je víc než jen fyzické tělo. Má duši a duše je produktem vzájemného působení ducha a hmoty. Ty jsou produktem božského zdroje energie. Člověk má také osobnost, která zahrnuje logickou mysl, emoce a fyzické tělo.

Jarní očista pro tělo

Jarní očista pro tělo

Konečně přišlo jaro! Letošní zima sice až na pár výjimek nebyla tak mrazivá jako kdysi a už v únoru začínaly kvést bílé sněženky, ale přece nám to všem ubralo trochu sil. Jak se dát do pořádku, dostat se do co nejlepší kondice a odolat jarním únavám a nájezdům zákeřných mikroorganismů? Přece se od nich nenechámne přeprat, musíme jim ukázat, že jsme silnější, že na nás nemají!