Úvod Magazín Žena ve znamení Štíra

Žena ve znamení Štíra

Znamení Štíra

Štír je pevné vodní znamení. Vládnou mu dvě planety, a to Mars a Pluto. První dává jeho zrozencům bojovnost, druhý naléhavost. Štíři bývají velmi okouzlující společníci, kteří dovedou hýřit nápady a každé společnosti vtisknou svou pečeť. Nešetří námahou ani prostředky na to, aby se lidé, které mají rádi, dobře bavili. Jsou to silné osobnosti, které dokážou mistrně maskovat své pocity. Zda tomu tak opravdu je, jsme se zeptali herečky Lucie Zedníčkové.

1. Žena narozena ve znamení Štíra je sebevědomá.
Záleží na situaci, ve které se nacházím. Pokud vím, že danou věc dobře umím, tak sebevědomá bývám. Ale nejde to zobecnit.

2. …někdy bývá tajnůstkářkou.
Pravda je, že nejsem svěřovací typ.

3. …nikdy nedokáže odpustit muži slabost.
To musí být pěkně protivné ženské. Fuj…

4. …nikdy nemá o něco jen mírný zájem, buď to přímo nesnáší, nebo doslova uctívá.
To je pravda. Snažím se s tím bojovat, protože to podle mě není ideální vlastnost. Štíři nejsou povrchní, já jsem pro to dělat jednu věc pořádně, než mít rozděláno spoustu věcí a nepořádně. Mám s tím určité zkušenosti, protože obě děti, dceru i syna, mám také ve znamení Štíra.

5. …má soukromé teritorium, které patří jen jí.
To platí stoprocentně. O mně celý bulvární svět ví, že otázky týkající se soukromí úplně nesnáším. Novináři už mi ani nevolají, protože vědí, že stejně nic neřeknu.

6. …nezřídka potřebuje zvládnout pokušení k excesům, ať je to pití nebo sebezničující pomsta a nebezpečná deprese.
S různými druhy pokušení zápasím celý život. Štír je hloubavý, často hodně přemýšlím nad různými věcmi a pak mě to ničí a trápí. Někdy dokážu vykonstruovat až hororový příběh.

7. …využije svého talentu, aby pomohla muži dosáhnout jeho vytčených cílů.
Souhlasí, ztotožňuji se.

8. …je nezřízeně podezřívavá, i když k tomu nemá důvod.
To také souhlasí. Není to jen o podezřívavosti. Lidé o mně říkají, že jsem pesimista. Já se ale pokládám za realistu. Vždy raději očekávám to horší, abych pak nebyla zklamaná. Pokud vyjde lepší varianta, mám radost.

9. …má v sobě nepřehlédnutelnou vlídnost a často chápavý soucit s nemocnými či zoufalými.
To si myslím, že mám. Nedávno nám umřel děda. Babičku máme v léčebně dlouhodobě nemocných a jsem sama z celé rodiny, která ji teď navštěvuje. Uvědomila jsem si, že je hrozné, když člověk zůstane osamělý.

10. …má obrovské zásoby vytrvalosti a odhodlání.
To neumím sama posoudit. Myslím si ale, že dřív jsem byla vytrvalejší. Na spoustu věcí dnes již rezignuji. Na svých dětech ale vidím, že mezi klukem a holkou Štírem je obrovský rozdíl. Dcera je můj povahový obtisk, nacházím v ní sebe samu, syn je jiný.

Archiv, časopis Krásná, Obrázek: Vytvořeno pomocí AI

Astronomie Osobnosti a rozhovory
Jasan Zpívejte s Paulem McCartneym