Úvod Magazín Feng-Šuej

Kategorie: Feng-Šuej

Modřín

V gemmoterapii, léčbě pomocí pupenů, se výtažky z modřínu opadavého používají zejména na horní a dolní cesty dýchací, záněty dutin, artrózu a revmatismus, dále odstraňují problémy ledvin, svalové bolesti a rozpouštějí hleny.

Éterické oleje a naše duše

Éterické oleje získané z přírody mají schopnost pročišťovat naši auru, energetické pole, a tím nám přinášejí pevnější zdraví, štěstí a spokojenost. Jedná se o harmonizační proces, který působí na jiné dimenze naší přirozenosti, než jaké zná většina lidí. Inhalováním olejů léčíme energetické pole, a tím prospíváme tělu.

 
 

Feng - Šuej - příchod domů

Účelem feng-šuej je vytvořit prostředí, ve kterém čchi proudí volně a plynule, a to jak v bytě, tak v domě i na zahradě. Lidé tam budou naladěni pozitivně, rostliny budou zdravé a zvířatům se bude dařit. Tam, kde se čchi zpomaluje nebo se zcela zastaví, nastávají problémy a nesoulad.

Feng - Šuej - kuchyně

Dnes se zamyslíme nad kuchyní, snad nejdůležitější místností v bytě. Protože bývá centrem všeho dění a zdrojem výživy celé rodiny, chci vám poradit, jak vše uspořádat co nejlépe.