Zuzana Fialová

Autor: Zuzana Fialová

Blíženec o Blížencích - Tereza Kostková

Blíženec o Blížencích - Tereza Kostková

Blíženci jsou vzdušným znamením, jehož neoddělitelným rysem je rozdvojená povaha. Mysl jeho zrozenců si přímo libuje v protikladech. Vzplanou a hned ochladnou, aby mohli znovu vzplát. Jejich vládcem je planeta Merkur. Ta prý své svěřence obdarovává kromě řečnického umu i spisovatelskými vlohami, což ve spojení s jejich neobyčejnou aktivitou vytváří předpoklady k tomu, aby byli úspěšní ve své profesi. Jedním z těchto lidí je i známá herečka a moderátorka Tereza Kostková, kterou jsme požádali o srovnání jejích vlastností a vlastností připisovaných Blížencům.

Jiří Kolbaba - Indonésie mi změnila život (2. díl)

Jiří Kolbaba - Indonésie mi změnila život (2. díl)

Poprvé jsem vyjel s rodiči někam v rámci Evropy, v exotice jsem byl před více než třiceti lety, a to v Mongolsku. Začátkem 90. let jsem měl to štěstí, že jsem mohl vyjet do Tuniska, Mexika a posléze do Indonésie, která změnila můj život, můj pohled na hodnoty.

Jiří Kolbaba - Indonésie mi změnila život (1. díl)

Jiří Kolbaba - Indonésie mi změnila život (1. díl)

Nikdy není nic definitivní a to je dobře. Kdykoli v životě můžeme změnit místo svého působení, prostředí, profesi i vlastní cíle. Jediné, co k tomu potřebujeme, je svoboda, zdraví a troška odvahy zariskovat,“ míní cestovatel a fotograf Jiří Kolbaba a přiznává, že sám je posedlý cestováním a poznáváním něčeho nového.

Iva Pazderková - za mnohé vděčím své "blbé blondýně" (2. díl)

Iva Pazderková - za mnohé vděčím své "blbé blondýně" (2. díl)

„Já jsem ráda, že člověk má taková období, kdy se prakticky nezastaví. Jsem ráda, když člověka živí něco, co má rád a co si vysnil, i když realita proti snům bývá odlišná. Ale v podstatě si plním svá přání,“ říká herečka Iva Pazderková, která se proslavila především účinkováním v pořadu Na stojáka a do obecného povědomí se dostala i prostřednictvím televizní reklamy na jogurt jako „blbá blondýna“. Diváky baví především předstíráním hlouposti a vtipnými „hláškami“, artikulací a svým neformálním vystupováním. Už osm let působí v Divadle Na Fidlovačce.