Zuzana Fialová

Autor: Zuzana Fialová

Býk o Býkovi - Tereza Brodská

Býk o Býkovi - Tereza Brodská

Znamení Býka (21. dubna až 21. května) dává svým zrozencům do vínku cit pro krásu, ale také způsobuje emotivní a iracionální jednání. Lidé narození v tomto znamení působí silně, klidně a vyrovnaně. Zda tomu tak je, jsme se zeptali herečky Terezy Brodské, která se v tomto znamení narodila.

Kozoroh o Kozorohovi - Věra Špinarová

Kozoroh o Kozorohovi - Věra Špinarová

O lidech ve znamení Kozoroha (22. prosince až 20. ledna) se říká, že mají bystrý rozum. Potřebují prý ale povzbuzení zejména na začátku svého života a rozvoje, aby nabyli potřebnou sebedůvěru. Podle odborných zdrojů existují dokonce dva typy Kozorohů – pesimista a optimista –, přičemž každý z Kozorohů zná oba tyto stavy. Když špatná nálada odezní, jedinec na ni rychle zapomene a znovu se pustí do práce. Zpěvačka Věra Špinarová patří určitě k optimistickým Kozorohům.

Desatero Kozoroha: Jana Brejchová

Desatero Kozoroha: Jana Brejchová

Vládnoucí planetou tohoto znamení je Saturn. Ta dává těmto lidem jejich typickou vlastnost, kterou je touha po znalostech. Kozorozi nepřetržitě přemýšlejí, přehrávají si pracovní problémy, v bystré hlavě se jim rodí skvělé plány, myšlenky, které většinou realizují.

Střelec o Střelci - Petra Černocká

Střelec o Střelci - Petra Černocká

Střelci (23. listopadu až 21. prosince) bývají prý velmi aktivní. Přes zdání neustálého spěchu jsou dobrými pozorovateli a dovedou rychle analyzovat příčiny jevů. Neustále chtějí poznávat nové lidi a nové věci. Rychle a snadno navazují kontakty s lidmi a zajímají se o jejich život. Často jsou vynikajícími učiteli. Milují nezávislost a svobodu, ale ctí také svobodu druhých. Jsou optimisty a většinou se jim proto všechno daří. Práce činí pak Střelcům potěšení. To může možná potvrdit i herečka Petra Černocká.