Zuzana Fialová

Autor: Zuzana Fialová

Kozoroh o Kozorohovi - Věra Špinarová

Kozoroh o Kozorohovi - Věra Špinarová

O lidech ve znamení Kozoroha (22. prosince až 20. ledna) se říká, že mají bystrý rozum. Potřebují prý ale povzbuzení zejména na začátku svého života a rozvoje, aby nabyli potřebnou sebedůvěru. Podle odborných zdrojů existují dokonce dva typy Kozorohů – pesimista a optimista –, přičemž každý z Kozorohů zná oba tyto stavy. Když špatná nálada odezní, jedinec na ni rychle zapomene a znovu se pustí do práce. Zpěvačka Věra Špinarová patří určitě k optimistickým Kozorohům.

Desatero Kozoroha: Jana Brejchová

Desatero Kozoroha: Jana Brejchová

Vládnoucí planetou tohoto znamení je Saturn. Ta dává těmto lidem jejich typickou vlastnost, kterou je touha po znalostech. Kozorozi nepřetržitě přemýšlejí, přehrávají si pracovní problémy, v bystré hlavě se jim rodí skvělé plány, myšlenky, které většinou realizují.

Střelec o Střelci - Petra Černocká

Střelec o Střelci - Petra Černocká

Střelci (23. listopadu až 21. prosince) bývají prý velmi aktivní. Přes zdání neustálého spěchu jsou dobrými pozorovateli a dovedou rychle analyzovat příčiny jevů. Neustále chtějí poznávat nové lidi a nové věci. Rychle a snadno navazují kontakty s lidmi a zajímají se o jejich život. Často jsou vynikajícími učiteli. Milují nezávislost a svobodu, ale ctí také svobodu druhých. Jsou optimisty a většinou se jim proto všechno daří. Práce činí pak Střelcům potěšení. To může možná potvrdit i herečka Petra Černocká.

Štír o Štíru - Šárka Vaňková

Štír o Štíru - Šárka Vaňková

Lidé narození ve znamení Štíra (23. října–21. listopadu) bývají velkými bojovníky. Jsou velmi všímaví, bystří a před jejich zraky se sotva něco utají nebo ukryje. Někdy se vyznačují uzavřenou, nesdílnou a samotářskou povahou. Jen velmi těžko se dá odhadnout, jak budou reagovat. Mají silnou vůli, a jakmile si něco usmyslí, nic je nezastaví. Nepostrádají energii ani vytrvalost. Zda je tomu opravdu tak, jsme se tentokrát zeptali zpěvačky Šárky Vaňkové.

Váhy o Vahách - Monika Absolonová

Váhy o Vahách - Monika Absolonová

Ve znamení Vah (24. září až 23. října) se prý většinou rodí milí a sympatičtí lidé, kteří podvědomě usilují o vnitřní i vnější harmonii. Tito lidé jsou převážně intelektuálně zaměření, s hlubokým citovým životem. Radují se z každého příjemně prožitého dne. Mají hluboký vztah k umění a dobré předpoklady pro vlastní uměleckou tvorbu. Proto dosahují úspěchů v umělecké oblasti. O tom může své říci i zpěvačka Monika Absolonová, která se ve znamení Vah narodila.