Natalie Kšajtová-Faitlová

Autor: Natalie Kšajtová-Faitlová

Hudba je ta nejlepší medicína!

Hudba je ta nejlepší medicína!

Dirigentka, sbormistryně a skladatelka Květa Žáková, které všechny členky jejího sboru říkají láskyplně Květuška, zraje jako to nejlepší víno z nejkvalitnějších vinic.

Jakub Polanka: Krásné je vše, co je pravdivé

Jakub Polanka: Krásné je vše, co je pravdivé

Narodil se 20. 10. 1979. V současné době patří k nejúspěšnějším mladým návrhářům nejen u nás, ale i ve světě. Je absolventem VŠUP v Praze, obor design oděvu a oděvních doplňků. Získal stipendium na prestižní návrhářské škole IFM v Paříži. Výtvarník sezony 2001 na Stylu Brno. Spolupracuje s módními domy světového jména, jako je Hermes, Louis Vuitton, Starck.

Strava na podzim - Příprava na zimu

Strava na podzim - Příprava na zimu

Neměli bychom přitom zapomenout, že přijde zima, a je nutné se na ni pořádně zásobit nejen hmotně: podzim tuto přípravu i výstrahu už vlastně má ve svém názvu. Poddejte se podzimu. Nechte se podmanit jeho kouzly, barvami a vůněmi. Ale vyvažujte tuto poezii naprosto praktickou, racionální přípravou na zimu.

Strava na podzim

Strava na podzim

Co naplat, léto už je za námi a vrátí se zas až za rok. Sice je ještě pořád hezky a babí léto se činí, seč může, ale trocha nostalgie už v něm uvízla a bude ještě narůstat. Vychutnejme si tedy každý krásný den a využijme ho do maxima, ale neměli bychom přitom zapomenout, že přijde zima, a je nutné se na ni pořádně zásobit nejen hmotně: podzim tuto přípravu i výstrahu už vlastně má ve svém názvu.

Ikonické módní doplňky - Louis Vuitton: leopardí šála

Ikonické módní doplňky - Louis Vuitton: leopardí šála

Jednou za čas se v módním světě zrodí něco, co se stane okamžitým hitem sezony. Tento hit vzácně přežije i mnoho desítek let a stane se klasikou nepodléhající času. V minulém čísle jsme se soustředili na nejslavnější kabelky světa, nyní se podíváme na zoubek módním doplňkům a šperkům, které se na výsluní světa módy a stylu hřejí už nějakou dobu.