Barbora Kanyzová

Autor: Barbora Kanyzová

Diety pro rychlé zhubnutí – ano, či ne?

Diety pro rychlé zhubnutí – ano, či ne?

Každá doba má svá kritéria krásy. Doby, kdy korpulentní Věstonické venuše a barokní kypré tvary byly zbožňovány a jejich zjevná nadváha byla pokládána za ideální, jsou tytam. Dnešní svět fandí štíhlosti! Krásné oblečení, po kterém v koutku duše touží téměř každá, je předváděno superštíhlými vznosnými idoly a posiluje komplexy méněcennosti u všech ostatních. Kila navíc jsou všeobecně pokládána za prohřešek, za něco neestetického a nevábného.

Svatební den

Svatební den

Ani v těch nejkrásnějších představách jsem si svou svatbu takhle nepředstavovala. Byla opravdu krásná a splnil se mi tím sen. Děkuji tímto všem, díky vám to bylo úžasné!

Bronzová bohyně

Bronzová bohyně

Konečně je tu vysněné léto a s ním všechno, co k němu patří. Opalování, koupání, opalování, grilování, opalování… Pokud jste milovnice slunečních paprsků, určitě vám trochu komplikují život nejrůznější zprávy a články o tom, jak jsou škodlivé. Jak si tedy slunce užít a stát se bronzovou bohyní, aniž byste za to zaplatila svým zdravím nebo krásou?

Umíte se balit na dovolenou?

Umíte se balit na dovolenou?

Zdá se vám ta otázka triviální? Každý z nás během roku alespoň jedenkrát balí tašku nebo kufr, ale většina z nás přece jen vždy něco zapomene. S naším malým pomocníkem budete na svých cestách připraveni na všechno!