Barbora Kanyzová

Autor: Barbora Kanyzová

Svatební den

Svatební den

Ani v těch nejkrásnějších představách jsem si svou svatbu takhle nepředstavovala. Byla opravdu krásná a splnil se mi tím sen. Děkuji tímto všem, díky vám to bylo úžasné!

Bronzová bohyně

Bronzová bohyně

Konečně je tu vysněné léto a s ním všechno, co k němu patří. Opalování, koupání, opalování, grilování, opalování… Pokud jste milovnice slunečních paprsků, určitě vám trochu komplikují život nejrůznější zprávy a články o tom, jak jsou škodlivé. Jak si tedy slunce užít a stát se bronzovou bohyní, aniž byste za to zaplatila svým zdravím nebo krásou?

Umíte se balit na dovolenou?

Umíte se balit na dovolenou?

Zdá se vám ta otázka triviální? Každý z nás během roku alespoň jedenkrát balí tašku nebo kufr, ale většina z nás přece jen vždy něco zapomene. S naším malým pomocníkem budete na svých cestách připraveni na všechno!

Elizabeth Arden

Elizabeth Arden

V oboru se jí říkalo Miss Arden a byla známá pro svou neúnavnost, přemíru energie a dobré nálady. Byla perfekcionistka s velkým smyslem pro detail a nikdy se neohlížela zpět. Říkávala, že s každičkým neúspěchem se musí zacházet jako se smítkem na rukávu – ihned jej smést, rozhlédnout se, kdo vás u toho viděl, a jít rychle dál.

Léto, léto mé - rok 2008

Léto, léto mé - rok 2008

Módní trendy se neustále opakují. Vydejte se s námi do nedaleké historie a podívejme se, co se nosilo v roce 2008. Vrátí se kozačky s průstřihy nebo široké balonové sukýnky?