Barbora Kanyzová

Autor: Barbora Kanyzová

Elizabeth Arden

Elizabeth Arden

V oboru se jí říkalo Miss Arden a byla známá pro svou neúnavnost, přemíru energie a dobré nálady. Byla perfekcionistka s velkým smyslem pro detail a nikdy se neohlížela zpět. Říkávala, že s každičkým neúspěchem se musí zacházet jako se smítkem na rukávu – ihned jej smést, rozhlédnout se, kdo vás u toho viděl, a jít rychle dál.

Léto, léto mé - rok 2008

Léto, léto mé - rok 2008

Módní trendy se neustále opakují. Vydejte se s námi do nedaleké historie a podívejme se, co se nosilo v roce 2008. Vrátí se kozačky s průstřihy nebo široké balonové sukýnky?

Estée Lauder

Estée Lauder

Společnost podporující krásu a péči o sebe samé je také neskutečným příkladem odhodlanosti, cílevědomosti a podnikatelského úspěchu.

Yves Saint Laurent

Yves Saint Laurent

Jeden z největších velikánů francouzské módy dvacátého století, bázlivý muž se silnými obroučkami, alkoholik i narkoman, citlivý člověk trpící depresemi a především génius.

Helmut Newton - Génius, legenda i zvrhlík

Helmut Newton - Génius, legenda i zvrhlík

Svůj první fotoaparát si pořídil ve dvanácti letech. A zhruba v tomto věku ho také začaly fascinovat ženy a erotika. Jeho první zkušeností byla rudovlasá berlínská prostitutka, která se pro něj stala inspirací i v následujících letech. Výstavu jeho fotografií můžete navštívit do 28. 10. 2019 v Museu Kampa.