Martina Ondřejová

Autor: Martina Ondřejová

Jak překonat strach z létání

Jak překonat strach z létání

Strachem z létání trpí spousta lidí. Pokud jste jedním z nich, není se vůbec za co stydět. Podle psychologů může mít tato fobie u každého trochu jiný důvod. Často je vyvolaná kombinací klaustrofobie, strachu z uzavřených prostor, a akrofobie, strachu z výšek. V každém případě je strach z létání považován za symptom, tudíž se ho můžete silou vůle zbavit.

Závislost na cukru

Závislost na cukru

Máte rádi sladké? Špatnou náladu vždy zaháníte čokoládovou tyčinkou? Buďte na pozoru, cukr způsobuje nejenom nadváhu, ale především u dětí i náhlé změny nálad a zubní kaz. Riskujete také srdeční choroby a cukrovku. Počet pacientů léčících se na diabetes každým rokem stoupá a podle nejnovějších průzkumů cukrovkou v České republice trpí dalších téměř 350 000 lidí, aniž by o tom věděli.

Domácí deodoranty

Domácí deodoranty

Jak deodoranty fungují, co obsahují a co je pravdy na tom, že napomáhají vzniku rakoviny prsu? A jaké jsou další možnosti, pokud je z nějakého důvodu používat nemůžete?

Projezte se ke kráse

Projezte se ke kráse

Chcete udělat něco pro své zdraví nebo podpořit dietu, kterou držíte?
Stačí, když do svého jídelníčku zařadíte jídlo nabité vitaminy a vlákninou, 
které díky složení napomáhá trávení a urychluje metabolismus.

Přestaňte už konečně kouřit!

Přestaňte už konečně kouřit!

Nečekejte, až přijde zákaz kouření ve veřejných prostorách, restauracích a barech i do České republiky. Udělejte něco pro své zdraví a vzhled a přestaňte kouřit už dnes.

Jak překonat strach z létání

Jak překonat strach z létání

Strachem z létání trpí spousta lidí. Pokud jste jedním z nich, není se vůbec za co stydět.
Podle psychologů může mít tato fobie u každého trochu jiný důvod. Často je vyvolaná kombinací klaustrofobie, strachu z uzavřených prostor, a akrofobie, strachu z výšek.
V každém případě je strach z létání považován za symptom, tudíž se ho můžete silou vůle zbavit.