Úvod Magazín Co vás podle hvězd čeká v září (1. díl)

Co vás podle hvězd čeká v září (1. díl)

Co vás čeká v měsíci září? Berani, Býci, Blíženci, Raci, Lvi a Panny se mohou inspirovat v následujích řádkách.

BERAN

Letos pro vás budou všechny překážky jen dalšími výzvami. Pokud si budete věřit, dokážete překonat vše.

Planeta lásky, Venuše, se dostává do příznivého postoje vůči vašemu slunečnímu znamení, proto pokud jste nezadaní, je dost možné, že poznáte někoho, kdo ve vás probudí nejen lásku, ale také divokou vášeň! Ani ti z vás, kteří jsou v partnerském svazku, nepřijdou v září zkrátka. Jediné, na co je třeba dávat pozor, je cestování. Zde by mohlo dojít k menším komplikacím, proto pokud se na cestu vydáte, zbytečně neriskujte a snažte vyhýbat případným nebezpečným situacím. Komplikace také mohou nastat v práci nebo v oblasti vaší kariéry a bude na vás vyvíjen nepříjemný tlak. Nejrychlejší cestou ven z problémů bude zodpovědnost.

Láska 5 z 5, zdraví 3 z 5, štěstí 4 z 5, kariéra 1 z 5

BÝK

Letos byste se neměli nechat od ničeho odradit, pokud se rozhodnete zdolat jakoukoliv životní překážku, podaří se vám to.

Konstelace hvězd předpovídá, že budete v pokušení porušovat svá vlastní pravidla. Je možné, že se vám do cesty postaví překážka způsobená lží, klamem nebo podvodem. Snažte se na to dívat tak, že si díky oné události ujasníte své priority a zjistíte, jak se věci skutečně mají. Vnitřní klid a pohodu vám navrátí čas strávený v rodinném kruhu, proto se svým nejbližším věnujte a naplánujte nějakou společnou aktivitu. Brzy se jistě uvolníte a načerpáte tak sílu, bude-li vás čekat nějaké zásadní rozhodnutí. V tom případě dejte raději na své zkušenosti a rozum než na svou intuici. Snažte se vše řešit s odstupem a neukvapujte se.

Láska 3 z 5, zdraví 5 z 5, štěstí 1 z 5, kariéra 3 z 5

BLÍŽENCI

V tomto roce by bylo dobré položit si otázku, jestli nevěnujete až příliš energie práci a zda vám za to stojí komplikace, které to občas přináší.

Září vás zřejmě zastihne hladové po vzdělání a nových informacích. Nejen pro děti tento měsíc znamená návrat do školních lavic, nic vám nebrání v tom, abyste si rozšířili své obzory. Proto pokud vás už dlouho něco zajímá nebo láká, přihlaste se na nějaký kurz či přednášku. Nově nabyté informace se vám budou v budoucnu velmi hodit a zapůsobíte tak na někoho, kdo by vám mohl učinit zajímavou nabídku. Také se touto cestou seznámíte s novými přáteli, kteří mohou váš osobní život obohatit. Pamatujte však, že by vaše nové zájmy nebo koníčky neměly být na úkor rodiny.

Láska 3 z 5, zdraví 3 z 5, štěstí 3 z 5, kariéra 4 z 5

RAK

Letošní rok by pro vás mohl být zcela zásadní, zejména co se vaší budoucnosti týče. Stačí jen nepolevit a zapojovat svůj rozum a instinkt.

Tento měsíc si možná budete připadat jako na houpačce, jednou nahoru, jednou dolů. Pokud jste si minulý měsíc užívali pohody a radovánek, v září budete muset o dost více zabrat a věnovat se práci a své budoucnosti, protože nic není zadarmo. Postavení planety Jupiter napovídá, že spíše než na štěstí byste se měli spoléhat na svou pevnou vůli a rozum. Také možná zjistíte, že to co vám u někoho prochází neprojde u všech. Proto se snažte být zodpovědní, a i když zřejmě nebudete oplývat velkou energií, dejte do práce, co můžete. Nakonec se vám to vrátí, což platí zejména v novém zaměstnání nebo jestliže se vám změnily pracovní podmínky.

Láska 3 z 5, zdraví 2 z 5, štěstí 1 z 5, kariéra 2 z 5

LEV

Letošní rok má pro vás přichystanou celou řadu nových příležitostí, stačí je jen včas rozpoznat a využít. Pamatujte, že štěstí přeje připraveným!

Září je pro vás přímo ideální k seberealizaci a to zejména ve zlepšení vašich finančních podmínek. Hvězdy stojí při vás a štěstí vám přeje. Využijte nových kontaktů a možná budete více než příjemně překvapeni, jaké dveře si tím otevřete dokořán. Přes vaše znamení také přechází Venuše, planeta lásky. Konstelace ostatních hvězd naznačuje, že pocítíte i silný erotický náboj a fyzická přitažlivost bude hrát hlavní roli. Zvažte, jestli je rozumné se tomu poddat, zvláště pokud jste v partnerském svazku. Je totiž dost možné, že jde pouze o chvilkové pobláznění a po čase zjistíte, že v tom žádný ušlechtilý cit nebyl.

Láska 4 z 5, zdraví 3 z 5, štěstí 5 z 5, kariéra 3 z 5

PANNA

Letos máte šanci odstranit ze svého života všechno, co vás omezuje, je nepotřebné a svazuje vás. Stačí si jen uvědomit, co to vlastně je.

Tento měsíc bude tím vaším měsícem. Budete výřeční, vtipní a bystří. Vaše snaha prosadit se bude obrovská, jakékoliv diskuse vyhrajete pádným argumentem a ve svém postoji budete neústupní a pevní v kramflecích. Zřejmě se vám také podaří dokončit či naopak započít nějaký výhodný projekt. Měli byste se však zamyslet, jestli dáváte za svůj úspěch i dostatečný kredit svému partnerovi, který vám dodával v uplynulých měsících sílu a sebedůvěru. Nebylo by proto moudré se k němu teď otočit zády, mohli byste toho v budoucnu hořce litovat! Pamatujte, že úspěch a uznání je sice skvělé, ale v životě jsou i jiné priority a opravdová láska neroste na stromech.

Láska 4 z 5, zdraví 5 z 5, štěstí 5 z 5, kariéra 5 z 5

Archiv, časopis Krásná 2009

Astronomie
Odnaproti - Doma je jenom doma Zahradníkovo září