Úvod Magazín Trendy jaro 2009 - Zářivé barvy

Trendy jaro 2009 - Zářivé barvy

Módní mola hrála na přehlídkách pro sezonu jaro–léto doslova všemi barvami! Hitem jsou šaty s tak zvanými bloky tedy dvěma nebo více barevnými pruhy sešitými „do bloku“. Nosí se hlavně sytě růžová a oranžová, ale i přímo svítivé neonové barvy, ve kterých vás určitě nikdo nepřehlédne.

Zářivé barvy

Módní mola hrála na přehlídkách pro sezonu jaro–léto doslova všemi barvami! Hitem jsou šaty s tak zvanými bloky tedy dvěma nebo více barevnými pruhy sešitými „do bloku“.

Nosí se hlavně sytě růžová a oranžová, ale i přímo svítivé neonové barvy, ve kterých vás určitě nikdo nepřehlédne. Nejčastěji se objevuje zářivě zelená a téměř foskoreskující žlutá.

To si vzal k srdci zejména Marc Jacobs, který pro značku Louis Vuitton navrhl řadu kabelek v jasných barvách, ale také kolekci s názvem Graffiti, ve které jsou kabelky s klasickým monogramem značky ještě popsané zářivými barvami, které za tmy opravdu svítí! Pokud máte pocit, že je tento trend na vás až moc odvážný, vsaďte alespoň na výrazně barevný doplněk.

K černým šatům zkuste obout například růžové střevíčky a džíny s bílou košilí doplňte jasně žlutou kabelkou nebo páskem.

Archiv, časopis Krásná 2009

Pel-mel
Marek Ztracený: frontman ze Železné Rudy (1. díl) Blíženci