Praga mysteriosa

AKCE: Poštovné zdarma při objednání 10 a více kusů ročenek. Platí POUZE při objednání přes e-mail info@krasnapani.cz nebo telefonicky na 739 566 084 nebo 274 783 687.

Praga mysteriosa

Milan Špůrek
999
Skladem
Kód zboží: 01
Rok vydání: 2002
Formát: 240x340 mm
ISBN: 80-903076-4-7

Výpravná, velkoformátová česko-anglická publikace Praga mysteriosa představuje Prahu ve zcela novém světle. Jde o přepracované a doplněné vydání knihy o Praze, která byla poprvé vydána v roce 1996 a vzápětí rozebrána. Původní vydání mělo podtitul Tajemství pražského slunovratu. Současná úprava je koncipována tak, aby ji mohli vnímat jak čtenáři se zájmem o astrologii, tak ti, kteří čtou rádi pragensie. Efektní obrazová příloha rozhodně nezklame ani jedny, ani druhé. Nové vydání je také doplněno některými dosud nepublikovanými fotografiemi a hlavně novými poznatky a objevy z posledních let.

Na této knize spolupracovalo pod vedením jejího autora Milana Špůrka 28 autorů. Milan Špůrek (též autor knih Jehla v kupce sena, Hvězdy a osudy – spolu s Danielou Fischerovou, Indická astrologie, Hovory o astrologii, Encyklopedie západní astrologie, Předehra k mlčení) se zabývá astronomicko-astrologickou strukturou evropských měst řadu let a dané problematice zasvětil roky bádání.
Svým obsahem se publikace neomezuje pouze na Prahu. V daném úhlu pohledu nám představuje například Řím, upozorňuje na města, jejichž základní struktura navázala na tábory římských legií, budované vždy striktně na základě souvztahů poledníků a rovnoběžek. I místo, na němž se upálil Jan Palach, bylo již předem předurčeno v jeho horoskopu, promítnutém do plánu města.

248 stran, 240x340 mm, pevná vazba, Milan Špůrek

Hodnocení zákazníků

Produkt ještě nebyl nikým ohodnocen, buďte první a pomozte ostatním při výběru.

Žádné komentáře

Přidat komentář