Úvod Magazín Kozoroh o Kozorohovi - Kristina Bastienová

Kozoroh o Kozorohovi - Kristina Bastienová

Znamení Kozoroha (22. prosince až 20. ledna) je ovládáno planetou Saturn, která obdařuje lidi narozené v tomto období vytrvalostí a ctižádostí. Jsou schopni vydat hodně sil na práci, kterou si zvolili. Bývají sice příjemní a veselí, ale svou podstatou jsou nesmírně vážní a zodpovědní. Navíc si prý dovedou zařídit život velmi prakticky tak, aby neztráceli vzácný čas. Může to potvrdit i tanečnice, herečka a moderátorka Kristina Bastienová, která se v tomto znamení narodila?

Znamení Kozoroha (22. prosince až 20. ledna) je ovládáno planetou Saturn, která obdařuje lidi narozené v tomto období vytrvalostí a ctižádostí. Jsou schopni vydat hodně sil na práci, kterou si zvolili. Bývají sice příjemní a veselí, ale svou podstatou jsou nesmírně vážní a zodpovědní. Navíc si prý dovedou zařídit život velmi prakticky tak, aby neztráceli vzácný čas. Může to potvrdit i tanečnice, herečka a moderátorka Kristina Bastienová, která se v tomto znamení narodila?

1. Lidé narození ve znamení Kozoroha se dovedou dobře pohybovat jak po horách, tak ve společnosti.

Těžko člověk posuzuje sám sebe, ale souhlasím s tím. Jsem ráda ve společnosti, mám ráda lidi a na hory se dostanu málokdy, ale jsem velmi ráda v přírodě.

2. …jsou zvyklí spoléhat se sami na sebe.

Tak to je naprostá pravda. Sice jsem hodně důvěřivá a už jsem několikrát v životě naletěla. Ale není to jen zkušenostmi, prostě člověk musí spoléhat sám na sebe.

3. …nezřídka propadají melancholii.

Jé, tak to také souhlasí. A čím jsem starší, tím je to horší. Poslední dobou pláču i u pohádek.

4. …dovedou zacházet s časem tak, aby dali povinnostem i odpočinku správnou proporci.

Tak bohužel práci a volný čas skloubit moc neumím. Ale učím se to! Jsem zvyklá hodně pracovat, ale na odpočinek si mnoho času nedělám, a tak mě provázejí různé úrazy, které mě vždy zastaví. Pak mám ovšem zase více času, než bych chtěla.

5. …bývají snášenlivými partnery.

Vždy jsem byla schopna udělat pro partnera všechno a nemyslela jsem na sebe, ale čeho je moc, toho je příliš. Díky svému manželovi, který mi velmi zvedl sebevědomí, už dokážu říci svůj názor a myslet více na sebe. Ale po pravdě, žít s Kozorohem také není jednoduché.

6. …k jejich vlastnostem patří šetrnost.

Až se podivuji, jak vám to sedí. Jsem šetřivá, ale šetřím spíš na sobě než na ostatních. Velmi ráda obdarovávám rodinu i kamarády.

7. …respektují autoritu a ctí tradici.

Ano, vážím si lidí, kteří něčeho dosáhli. A tradice ctím až moc, Alan se mi někdy i směje.

8. …vynakládají maximum úsilí na svoji práci.

Tak to je veliká pravda, dělám svoji práci vždy na 1000 procent. Nerada dělám chyby, ale na druhou stranu z chyb se člověk učí. Navíc mám velké štěstí, že má práce je i mým koníčkem.

9. …jsou zdrženliví.

Jé, tak to se postupem času mění. Dá se říci, že spoustu věcí zvažuji, ale jsem také hodně impulzivní, a když mně nebo někomu z mých blízkých někdo ubližuje, tak ani nepřemýšlím a jdu velmi rychle do útoku.

10. …nic nenechávají náhodě.

Na tuto otázku je těžké odpovědět. Myslím si, že vše, co se děje v životě, není náhoda…
Archiv, časopis Krásná 2009

Osobnosti a rozhovory
Karel Laštovka - Dagmar Havlová-Veškrnová, herečka Tři ženy Zdeňka Mahlera (1. díl)