Úvod E-shop Knihy Dá mi? Nedá mi?

Vážení a milí zákazníci, chtěli bychom vás informovat, že od 17. 7. do 23. 8. 2024 budeme mít zavřeno. E-shopové objednávky budou v tomto období vyřizovány jednou týdně. Naše publikace však můžete v mezičase zakoupit u ostatních knihkupců. Děkujeme za pochopení a přejeme vám krásné léto.

Dá mi? Nedá mi?

169 Kč
Skladem
Kód zboží: 45
ISBN: 978-80-86713-66-3

Sexuální život zvířat je opředen mýty, které tato drobná knížka Evžena Kůse uvádí na pravou míru. Věděli jste, že holubi žijí v trvalých párech a při namlouvání se samci samičkám dvoří neúnavným ukláněním a cukrováním? Jak "to" řeší ježci, dikobrazové a další savci, kteří mají ostré bodliny? To vše a mnoho dalšího se dozvíte v knížce odborníka na slovo vzatého, zoologa Evžena Kůse.

O Autorovi:
RNDr. Evžen Kůs vystudoval zoologii na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy a po absolutoriu v roce 1978 nastoupil u profesora Zdeňka Veselovského do pražské zoologické zahrady, kde pracuje dodnes. Vede mezinárodní plemennou knihu koně Převalského a aktivně podílí na realizaci návratu koně Převalského do původních biotopů v mongolské části Gobi.

Recenze na knihu:
iLiteratura

Počet stran: 64 stran
Rozměr: 125x160 mm
Vazba: pevná