Úvod Magazín Co vás podle hvězd čeká v září (2. díl)

Co vás podle hvězd čeká v září (2. díl)

Co vás čeká v měsíci září? Váhy, Štíři, Střelci, Kozorozi, Vodnáři a Ryby se mohou inspirovat v následujích řádkách.

VÁHY

Tento rok pro vás bude vcelku úspěšný, musíte si jen srovnat v hlavě, čeho chcete opravdu dosáhnout a co stojí za to tomu obětovat.

V měsíci září vás čeká návrat do reality a všedních drobných starostí. Nenechávejte své povinnosti na poslední chvíli, předem si promyslete, co je třeba zařídit a v klidu a s předstihem se o to postarejte. Je možné, že se objeví víc věcí najednou a shon a pocit, že nic nestíháte, by vás mohl celkově poznamenat. Věnujte se novým koníčkům a vzdělávejte se, možná se seznámíte s novými a zajímavými přáteli. Ti z vás, kteří jsou nezadaní, by pak mohli potkat i někoho, kdo by sehrál velmi důležitou roli ve vašem citovém a milostném životě.

Láska 4 z 5, zdraví 4 z 5, štěstí 3 z 5, kariéra 3 z 5

ŠTÍR

Letos byste si měli položit otázku, zda jdete v životě tou správnou cestou. Máte šanci splnit si své sny, ale musíte být připraveni na závist okolí.

Hvězdy vám doporučují, abyste si hlídali svůj partnerský vztah. Je docela možné, že se mezi vás pokusí vstoupit třetí osoba, proto partnera nezanedbávejte a snažte se trávit volný čas společně. Také se zamyslete, kdy jste mu naposledy řekli, že ho máte rádi a je vám s ním dobře. Pokud máte potřebu svěřit se s něčím, co vás trápí, raději si dobře promyslete, co komu na sebe prozradíte. Situace by se snadno mohla obrátit proti vám. Ne každý, kdo se tváří jako přítel, umí udržet tajemství a má na srdci vaše dobro. Raději se odreagujte dlouhou procházkou nebo jiným aktivním odpočinkem.

Láska 1 z 5, zdraví 5 z 5, štěstí 3 z 5, kariéra 3 z5

STŘELEC

Letos vám hvězdy přichystaly několik překážek. Neztrácejte ovšem naději a mějte hlavu vzhůru, nakonec vše dopadne ve váš prospěch.

V září se nebraňte cestování, výletům a komunikaci s lidmi a seznamování s novými přáteli. Rozšíříte si obzory a do budoucna si otevřete mnoho dveří. Také je dost možné, že pocítíte silnou inspiraci a budete mít chuť realizovat vaše tajné plány nebo se vrátit k těm, které jste před časem zavrhli či opustili. Jen s chutí do toho! Buďte ovšem realističtí a nenaberte si na sebe příliš mnoho nových povinností a závazků najednou. Nedostatek času by vás mohl odradit a to by byla velká škoda. Cesta, na kterou byste se vydali, by vám totiž mohla přinést spoustu sladkého ovoce.

Láska 3 z 5, zdraví 5 z 5, štěstí 2 z 5, kariéra 4 z 5

KOZOROH

Tento rok skýtá řadu nečekaných možností, stačí jen neusnout na vavřínech! Klid a pohodu potom naleznete u domácího krbu.

Tento měsíc se možná objeví drobné prasklinky ve vašem vztahu. Nemějte však obavy, pokud vůči nim nebudete slepí a hned začnete pracovat na jejich nápravě, vše se srovná a nemělo by jít o nic významného. Je možné, že se budete cítit nervózní a svůj vnitřní neklid si nebudete moci jakkoliv vysvětlit. Snažte se tomu nepodléhat a myslet pozitivně. Udělejte si něčím radost, pořiďte si něco nového do bytu nebo na sebe nebo si naplánujte příjemné odpoledne či večer ve společnosti svých přátel. O větších finančních krocích se nezapomeňte poradit s partnerem, je možné, že bude mít zcela jiný názor, a to by mohlo případné problémy ve vztahu prohloubit.

Láska 2 z 5, zdraví 3 z 5, štěstí 2 z 5, kariéra 3 z 5

VODNÁŘ

Hvězdy vám budou přát po celý rok, je jen na vás, zda včas rozpoznáte příležitosti, které vám zkříží cestu. Avšak pozor na impulzivní chování!

Konstelace hvězd napovídá, že byste se mohli snadno dostat do větších sporů se svým protějškem. Uvědomte si, že podléhání emocí vám příliš nepomůže, nic nevyřeší a v současné situaci vám partnera ještě více oddálí. Místo toho se raději snažte o všem mluvit s chladnou hlavou a slevte ze svých nároků. Občas je nutné udělat kompromis. Září je pro vás vhodnou dobou věnovat se sportu nebo začít s nějakou novou fyzickou aktivitou, kterou si už nějaký čas plánujete. Jen dávejte pozor na své zdraví, váš imunitní systém by na tom nemusel být zrovna nejlépe. Snažte se jíst zdravě a dodávat tělu potřebné vitaminy. Předejdete tak případným zdravotním komplikacím, které by se mohly celý měsíc vléct.

Láska 1 z 5, zdraví 2 z 5, štěstí 4 z 5, kariéra 3 z 5

RYBY

Tento rok vám nabídne odpovědi a řešení, a to i na otázky, které jste si možná ještě nepoložili. Je čas přehodnotit svůj život.

Tento měsíc vás zřejmě zastihne bez energie na rozdávání a vám se nebude do ničeho moc chtít. Možná se přistihnete, že se do plánovaných aktivit a práce musíte vyloženě nutit. V polovině měsíce se situace o mnoho vylepší, a to když přes vaše znamení přejde bojovná planeta Mars. Vnitřní síla se vám navrátí a měli byste dohnat vše, co jste v poslední době zanedbali. Jestliže si tedy plánujete nějakého nového koníčka nebo chcete pracovat na zlepšení své fyzické kondice, v druhé polovině září už všechno půjde jako po másle. Pokud máte s partnerem za sebou nějakou hádku či spor, vztah by se měl nyní ustálit a nebe by se mělo vyjasnit. Musíte však chtít a jít tomu trochu naproti.

Láska 3 z 5, zdraví 3 z 5, štěstí 3 z 5, kariéra 4 z 5

Archiv, časopis Krásná 2009

Astronomie
Zahradníkovo září Váhy o Vahách - Nikol Štíbrová