Lunární kalendář Krásné paní 2022

Lunární kalendář Krásné paní 2022

Žofie Kanyzová
249
Vyprodáno
Kód zboží: 2200
ISBN: 978-80-7531-110-8

Lunární kalendář je momentálně na našem e-shopu vyprodán, můžete ho však koupit u jiných knihkupců (ať už v kamenném, nebo online obchodě):

Knihcentrum CZ
Luxor
Knihy Dobrovský
Booktook.cz
Dobré knihy.cz
Martinus.cz
a dalších...

Lunární kalendář Krásné paní s publikací 2022

Žofie Kanyzová a kol., kalendář 60 stran,

Publikace 30 + 12 stran

Lunární kalendář Krásné paní s publikacemi nabízí čtenářům konkrétní tipy pro sladění každodenního života s lunárním cyklem, se kterým se lidé setkávali od nepaměti. Respektovat přírodu a její cykly pomáhá udržet tělo v dobré fyzické i duševní kondici. V publikacích připomeneme cvičební sestavy Pět Tibeťanů a Pozdrav slunci, něco ze zdravovědy a nechybí ani přehledný průvodce pro pozorování hvězdného nebe.

Hodnocení zákazníků

Myslím si, že kalendář ani není třeba hodnotit, protože ti, co si ho kupují, ho prostě milují a kupují ho opakovaně. Chtěla jsem hlavně vyjádřit všem, kteří za ním stojí poděkování a taky fandit v dalším pokračování. A kdo ho ještě nezná, tak mně vyhovuje u stolního kalendáře přehled o astrologických vlivech nejen luny, ale i dalších planet, rovnodennostech, slunovratech, svátcích, významných dnech, učím se z něj ledacos o jednotlivých znameních zvěrokruhu a dýchá na mě na mém pracovním stole optimismem. Publikaci otevírám občas, vždy z ní na mě dýchnou časy našich prababiček a pradědečků, obyčejná lidská moudrost spojená s přírodou a kromě toho se vždycky dozvím něco zajímavého.